Hastanede rehine krizi!

İnegöl Devlet Hastanesi'nde kendisiyle yeterince ilgilenmediğini ileri sürdüğü psikoloğu bıçak tehdidiyle 1,5 saat rehin tutan hasta, nişanlısıyla bir süre konuştuktan sonra polise teslim oldu.

11 Ağustos 2015, Salı
Yazdır

İnegöl ilçesi Devlet Hastanesi'nin psikiyatri servisinde kendisiyle yeterince ilgilenilmediğini öne sürerek bıçak tehdidiyle psikoloğu rehin alan hasta, polis tarafından ikna edildi.

Alınan bilgiye göre, dün İnegöl Devlet Hastanesi'nin psikiyatri servisinde muayene edilen Salih A. (24), bu sabah yeniden bu bölüme geldi. Servis odasına giren Salih A, muayenesinde kendisiyle yeterince ilgilenilmediğini savunarak Psikolog Kadir Çağıl Doğan'ı bıçak tehdidiyle rehin aldı. Olayın bildirilmesi üzerine hastaneye polis ekipleri sevk edildi. İlçe Emniyet Müdürü Şükrü Kaplan da Salih A'yı ikna etmeye çalıştı.

Kaplan'ın 1,5 saat süren çabalarının ardından Salih A'nın nişanlısı hastaneye çağrıldı. Bu kişi, nişanlısını odaya alıp Psikolog Doğan'ı bıraktı.

Elindeki bıçağı Kaplan'a teslim eden Salih A, bir süre nişanlısıyla konuştuktan sonra polise teslim oldu. Gözaltına alınan Salih A, polis merkezine götürüldü.

Psikolog Doğan'ın başka bir kente atandığı ve İnegöl Devlet Hastanesi'ndeki görevinin 14 Ağustos'ta sona ereceği öğrenildi.
Etiketler: hastanede   rehine   krizi  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 7 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki