CHP'li Vekilden Mangal Açıklaması: 'Benim Arabamı İsteseler Verirdim'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep Milletvekili Mehmet Şeker, Sağlık Bakanlığı'na ait ambulansla mangal alışverişi yapılmasına tepki gösterdi. Yapılanın doğru olmadığını kaydeden Şeker, “Devlet malıyla, vatandaşa hizmet edecek araçlarla bunların yapılması doğru değil. Gelse benim arabamı istese veririm yani. 'Mehmet bey, ben şöyle şöyle alışveriş yapacağım' deseler veririm. O kadar özverili hizmet ediyor ki bu arkadaşlar, sabahtan akşama kadar insanların hayatını kurtarmaya koşturuyor.

05 Ağustos 2015, Çarşamba
Yazdır

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep Milletvekili Mehmet Şeker, Sağlık Bakanlığı'na ait ambulansla mangal alışverişi yapılmasına tepki gösterdi.

Yapılanın doğru olmadığını kaydeden Şeker, “Devlet malıyla, vatandaşa hizmet edecek araçlarla bunların yapılması doğru değil. Gelse benim arabamı istese veririm yani. 'Mehmet bey, ben şöyle şöyle alışveriş yapacağım' deseler veririm. O kadar özverili hizmet ediyor ki bu arkadaşlar, sabahtan akşama kadar insanların hayatını kurtarmaya koşturuyor. Yapılan bir yanlış nerelere kadar gidiyor. Bütün sağlık camiasını etkiliyor, kapsıyor. O açıdan çok dikkat etmeleri lazım. Bu işlerden uzak durmaları lazım. Bunlara girmemeleri lazım. Hep söylüyoruz ama maalesef yukarıdan beri yapılan hatalar... Yukarıdaki deveyi hamuduyla götürünce aşağıdaki 'Bu da benim en doğal hakkım' diyor. Bu ülkedeki en büyük sıkıntı bu zaten.” dedi.

112 çalışanlarının büyük görev üstlendiğine dikkat çeken Şeker, “Keşke o hizmetlerine gölge düşürmeseler. Gerçekten çok büyük hizmet ediyorlar. Çok büyük görev yerine getiriyorlar. İnsanların hayatını kurtarıyorlar. Kötü günlerinde bütün insanların yanında oluyorlar. Böyle basit bir iş de yaptıkları işe gölge düşürüyor. Umarım ders çıkarırlar ve tekrar yapmazlar. Maddi getirisi olan bir iş de değil. Bir taksi tutsanız 20 TL'ye yapacağınız işte sıkıntı yaşıyorsunuz.”
Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki