Acilde Damlayan Suya Kovayla Önlem Alındı

İZMİR'in Buca İlçesi'ndeki Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi'nin Acil Servis bölümünün tavanından damlayan suya karşı, görevliler kovalı önlem aldı. Merkezi klima sistemindeki bir arıza nedeniyle suyun damladığı öğrenilirken, onarım için çalışma başlatıldığı belirtildi. Bazı hasta yakınları, su damlalarının yere akmasını önlemek için konulan kovaları cep telefonuyla fotoğrafladı.

12 Temmuz 2015, Pazar
Yazdır

Klima sisteminde yaşanan bir problem sebebiyle suyun damladığı öğrenilirken, tamir için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Bazı hasta yakınları, su damlalarının yere akmasını önlemek için konulan kovaları cep telefonuyla fotoğrafladı.

HASTA YAKINLARINDAN KAÇMADI

Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi'nin Acil Servisi'nde, gözlem odasının tavanının birkaç noktasından su damlaması üzerine, temizlik görevlileri, odanın bazı bölgelerine kova koyarak önlem aldı. Yağmurlu havalarda çatısı akan evleri andıran görüntüyü gören bazı hasta yakınları bu anı cep telefonlarıyla fotoğrafladı.

TEPKİ GÖSTERDİLER

Acil servis gibi hayati bir yerde yaşanan bu olaya tepki gösteren hasta yakınları görüntüler sosyal medyadan hemen paylaşarak durumu ortaya çıkardılar.

Merkezi klima sistemindeki bir arıza nedeniyle tavandan su damladığı öğrenilirken, onarım çalışmalarının başladığı bildirildi.
YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 1 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki