Abdullah Gül'e Doktor Gelin.. Düğün 22 Ağustos'ta..

Abdullah Gül’ün büyük oğlu Ahmet Münir, Bursa’da yaşayan Hacettepe Tıp Fakültesi son sınıf öğrencisi Zehra Ayşe Karadere ile sessiz sedasız bir törenle sözlenmişti.

17 Ağustos 2015, Pazartesi
Yazdır

Kurucusu olduğu AKP’nin kuruluş yıldönümü törenlerine davet edilmeyen 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, oğlunu evlendiriyor.

ONLAR ÇAĞIRMADI, GÜL ÇAĞIRDI

22 Ağustos’ta İstanbul WOW Otel’de yapılacak olan düğün merasimine, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu da davet edildi. Her iki ismin de düğüne katılıp, şahitlik yapacakları bildirildi.

Gül’ün büyük oğlu Ahmet Münir, Bursa’da yaşayan  Hacettepe Tıp Fakültesi son sınıf öğrencisi Zehra Ayşe Karadere ile sessiz sedasız bir törenle sözlenmişti.

DOKTOR ADAYI GELİN

Kayserili işadamı Abdullah Karadere’nin Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi son sınıf öğrencisi olan kızı Zehra Ayşe Karadere’yi istemeye Gül ve eşi Hayrünnisa Gül birlikte gitmişti.

Gül’ün oğlunun düğün törenine çok sayıda Bakan ve AKP milletvekili de davet edildi. Törenin çok kalabalık olacağı ve olağanüstü güvenlik önlemleri de alınacağı  bildirildi.
Etiketler: gül   doktor   gelin   düğün  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 9 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki