64. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü Kurası

64. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü Kurası çok yakında ilan edilecektir. İsim listeleri ve ilan metnini sayfamızda en ayrıntılı şekliyle güncel olarak bulabilirsiniz.

08 Temmuz 2015, Çarşamba
Yazdır

64. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü Kurası çok yakında ilan edilecektir. İsim listeleri ve ilan metnini sayfamızda en ayrıntılı şekliyle güncel olarak bulabilirsiniz.

Kura işlemleri henüz başlamamış olup ilan metni de yayınlanmamıştır.

Bu sıralarda kadroların resmileştirilmesi işlemleri devam etmekte olup kura ilanının bu ay bitmeden yapılacağı öngörülmektedir. 

Takip etmeye devam ediniz.

17/07/2015 EKLEME

yhgm.saglik.gov.tr ilgili sayfasında şu duyuru yayınlanmıştır:

“Tıp fakültelerinden mezun olan doktorlardan tıp diploması ile uzmanlık eğitimini tamamlayan uzman tabiplerden uzmanlık belgesi düzenlenmesi için gerekli evrakları 22/07/2015 tarihi mesai bitimine kadar Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğüne ulaşıp tescil işlemleri yapılmış olanlar 64. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası’na alınacaklardır.”

  

       Devlet Hizmeti Yükümlüsü olarak atanıp hiç başlamayanlar ile hizmet süresi bitmeden görevinden istifa eden veya müstafi olarak ayrılan tabip ya da uzman tabiplerden 64. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kurasına girmek isteyenler;

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 63. ve 97. Maddelerinde açıklanan engel halleri bulunmayanlar en geç 22/07/2015 tarihi saat 18:00’a kadar kuraya girmek istediğini belirtir bir dilekçe ile başvurabilirler.

Not: Dilekçeler elden, kargo ya da APS ile 22/07/2015 saat 18:00’a kadar Sağlık Bakanlığı Genel Evrak Şubesi Mithatpaşa Cad. No:3 06434 Sıhhiye/ANKARA adresinde olacak şekilde Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne hitaben gönderilmelidir.  

Tescil işlemi ile ilgili kontrolü http://sbu2.saglik.gov.tr/drBilgi/ adresinden yapabilirsiniz.

KURA İŞLEMLERİ HENÜZ BAŞLAMAMIŞTIR
BİLGİLERİNİZE

Gazete Doktor
YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 4 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki